Новини
370 медици и пациенти гласуваха във ВМА
19.04.2026
370 са гласоподавателите, които упражниха правото си на вот в изборната секция, разкрита във Военномедицинска академия (ВМА).
Изборният ден премина спокойно и без регистрирани нарушения, при стриктно спазване на всички изисквания и мерки за безопасност, заложени в действащия здравен протокол.
По традиция, във ВМА възможност да гласуват имаха пациенти, настанени за лечение, както и дежурните медицински екипи и служители. За тях бяха осигурени условия, които да гарантират както участието им в изборите, така и непрекъсваемостта на медицинската дейност.
